T.C Kalkınma Ve Ekonomik İşbirliği Ofisi Katkılarıyla Esentepemizin Çehresi değişiyor. Modern Bir Kent yolunda emin adımlarla ilerleyen Esentepe bölgesinde projeler tamamlanmak üzere.
PROJELERİMİZ TAMAMLANMAK ÜZERE
Karağaç köyümüzde çalışmalarına hız verdiğimiz özellikle Mezarlık çevre duvarları tamamlanmak üzere. Yıllardır göz ardı edilen Mezarlık hak ettiği değerine kavuşmak üzere.

Karaağaç köyümüzde yine mezarlık yolu güzergahında aciliyeti olan istinat duvarlarına da devam edilmekte.

Karaağaç köyümüzde bulunan İlkokul binası belediyemiz projeleri ile İzci evine dönüştürülerek eksiklik olan çok kapasiteli WC ve Duş inşaatı tamamlanmış olup ince işleri kaldı. son olarak etrafın kilit parke döşenerek modern bir görüntüye kavuşturulup hizmete sunmak için uğraşıyoruz.Esentepe’de sıfırdan modern bir park alanı yaratıldı. Özellikle okulllar bölgesi park projesi 1. Etap çalışmalarının ardından ,2. Etap çalışmaları tüm hızıyla devam etmektedir.

2. Etap projesi kapsamında; Eski binanın restore edilmesi içerisine 0-3 yaş oyun odası yapımı, Tenis Kort, Arazinin tamamına Kamelyaların yerleştirilmesi ile çağdaş bir görünüme sahip olacak park Esentepemizin çoktan hak ettiği bir sosyal alan olduğunu düşünüyoruz.

İlk yorumu siz yapın !

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>