cemal_erdogan1

 • Başkan'ın Mesajı
 • Başkan'ın Özgeçmişi
 • Mesaj Gönder
 • Esentepe, Kendi belediye sınırları içerisinde dünya coğrafyasının her yerinden insanların gelip yerleştiği ve yaşamlarına mutlu, huzurlu bir şekilde devam ettiği adamızın cennet köşelerinden bir parçadır. Rahmetle ve saygı ile andığımız ERDAL BARUT kardeşimizin her zaman söylediği gibi Esentepe’li olmak Esentepe’de yaşamak bir ayrıcalıktır sözü aslında bölgemizin ne kadar yaşanabilir bir yer olduğunu açıkça ifade etmektedir.
  Ben Cemal Erdoğan olarak devir aldığım bu bayrağı, en güzel bir şekilde benden sonra gelecek olana bir gün devredeceğim. Görev yaptığımız sürece hedefimiz insan odaklı bir belediye başkanlığı ve hizmette din, dil, ırk gözetmeksizin görev yapmaktır. Ben ve meclis üyelerim yaşadığımız bölgeyi imrenilecek, adamızın cennet köşelerinden bir parça olarak her zaman anılması adına tüm enerjimizi bu yönde kullanacağız.

  Halkımızın istek ve taleplerine göre belirlemiş olduğumuz belediyecilik anlayışımızda açıklık ve şeffaf olabilme bizlerin en büyük hedef noktamız olmuştur. Belediye olarak yürüttüğümüz çalışmalarımızda, siz değerli halkımızın ödemekte olduğu her kuruşun, her katkının ne denli önemli olduğunun bilinci içerisindeyiz.

  Bu sayfayı hazırlamamızdaki en büyük amacımız gerek bölgemize yerleşmiş diğer ülke vatandaşlarımız gerekse bundan sonra gelecek olanların, bölgemizi daha yakından daha tanımak ve istediklerini daha kolay bulmak adına bu çalışmamıza yön vermeyi düşündük. Tabiki bunları düşünürken; farklı dilde insanların da olduğunu düşünerek çalışmamızı ona göre yapmış bulunuyoruz.

  ESENTEPE’Yİ SEVMENİN VE ONA HİZMET ETMENİN SINIRI YOK
  “YOLA DEVAM”
  ESENTEPE BELEDİYE BAŞKANI
  CEMAL ERDOĞAN

 • 1969’da Trabzon’da doğdu. 1975 yılında özel göçmen olarak Kıbrıs’a yerleşti. İlk ve ortaokulu Esentepe’de, liseyi Güzelyurt’ta okudu. 1992’de kamu görevlisi olarak Spor Dairesi’nde göreve başladı. 29 Haziran Yerel seçimlerinde Esentepe Belediye başkanlığı görevini kazandı.25 yıl aktif futbol ve 10 yıl hentbol oynadı. Her iki branşta da milli takımlar seviyesinde görev aldı. Hentbolda en iyi oyuncu, futbolda en iyi kaleci ödüllerinin sahibi. Halen Esentepe Belediyesi salon sporları takım antrenörü. Hentbolda 5 yıl arka arkaya gol kralı oldu. Orta derecede İngilizce biliyor. Evli ve dört çocuk babası.
 • Adınız (gerekli)

  Epostanız (gerekli)

  Konu

  İletiniz